Rower elektryczny fitness 28" Ecobike Urban Plus
Wystaw opinię o produkcie
Ecobike Urban Plus
Nowy rower Urban w wersji Plus z dodatkową baterią bidonową, dając łącznie ponad 600 Wh pojemności!
Na pierwszy rzut oka w Urbanie trudno dostrzec cechy roweru elektrycznego, jednak jest to pełnowymiarowy e-bike. Elektryczne tajemnice naszego fitness-bike’a kryją się w tylnej piaście, gdzie dyskretnie umieściliśmy silnik, i w ramie, w której mieści się bateria. Wyświetlacz niepozornie, choć praktycznie, znajduje się tuż przy mostku. Cały system oparty jest na technologii firmy Bafang®. Rower od początku miał być minimalistyczny i ten wyjątkowy styl udało się w pełni osiągnąć.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: 33AE-71397_20251210113445
Opis
Ecobike Urban Plus
Nowy rower Urban w wersji Plus z dodatkową baterią bidonową, dając łącznie ponad 600 Wh pojemności!
Na pierwszy rzut oka w Urbanie trudno dostrzec cechy roweru elektrycznego, jednak jest to pełnowymiarowy e-bike. Elektryczne tajemnice naszego fitness-bike’a kryją się w tylnej piaście, gdzie dyskretnie umieściliśmy silnik, i w ramie, w której mieści się bateria. Wyświetlacz niepozornie, choć praktycznie, znajduje się tuż przy mostku. Cały system oparty jest na technologii firmy Bafang®. Rower od początku miał być minimalistyczny i ten wyjątkowy styl udało się w pełni osiągnąć.
Minimalizm na miarę XXI wieku musi charakteryzować się lekkością – Urban waży zaledwie 16,5 kg!
Konstrukcja oparta na sprawdzonej aluminiowej ramie i osprzęt Shimano® pozwalają sprostać wszelkim miejskim wyzwaniom. Nasi konstruktorzy zadbali o przemyślany dobór komponentów. Za zmianę przełożeń odpowiada 9-rzędowy zespół napędowy: przerzutka Shimano® Alivio sterowana manetką Shimano® Altus — w połączeniu z dobrze zestopniowaną kasetą pozwolą Ci wybrać odpowiednie przełożenie nieobciążające Twoich nóg. Mocne i precyzyjne hamulce tarczowe hydrauliczne Alhonga® pozwolą Ci się poczuć w pełni bezpiecznie podczas jazdy. Dobrą trakcję i niski opór toczenia zapewniają opony Vittoria City Randonneur. Wszystko to sprawia, że rower jest niezwykle lekki w prowadzeniu.
| RAMA: | |
|---|---|
| Rama | 19" hydroformowane aluminium |
| Widelec | JX 700C 28.6*25.4*201L |
| BATERIA: |
|
|---|---|
| Marka ogniw | LG |
| Pojemność Wh | 349,2 + 252 |
| Typ | Li-ion |
| Napięcie | 36 V |
| Dystans | do 120 km |
| SYSTEM E-BIKE: | |
|---|---|
| Marka | Bafang |
| Model | CR X10T |
| Typ | Tylne koło |
| Napięcie | 36 V |
| Moment obrotowy | 30 N.m |
| Moc nominalna | 250 W |
| Prędkość | 25 km/h zgodnie z normą UE EN 15194 |
| KOŁA: | |
|---|---|
| Koło | 28" wzmacniane trójkomorowe |
| Opony | Vittoria Tire City Randonneur (SNC) 47-622 |
| Piasta przednia | KT KT-XA2F 9*13G*36H*100W |
| Piasta tylna | - |
| NAPĘD: | |
|---|---|
| Przerzutka przednia | - |
| Przerzutka tylna | SHIMANO ALIVIO SGS 9-SPEED |
| Manetki | Shimano Altus - 9 biegowa |
| Kaseta/Wolnobieg | SHIMANO CS-HG200-9 / 9-SPEED / 11-36T |
| Łańcuch / Pasek | KMC X8NP 1/2"*3/32"*110L |
| KOMPONENTY: | |
|---|---|
| Kierownica | ZOOM W720mm |
| Chwyty | VELO VLG-1889D2 |
| Hamulce | Hamulce tarczowe hydrauliczne TEKTRO HD - M275 / Alhonga |
| Siodło | VELO VL-3381 |
| DODATKOWE: | |
|---|---|
| Maks. obciążenie | 125 kg |
| Waga | 18,7 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.