Rower elektryczny TABOU 28 MONO UP ECO
Wystaw opinię o produkcie
MONO UP ECO to uniwersalny model trekkingowy ze wspomaganiem elektrycznym przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Geometria ramy pozwala na podróżowanie w bardzo wygodnej, wyprostowanej pozycji. Niski przekrok znacznie ułatwia korzystanie z roweru. Regulowany mostek kierownicy pozwala dopasować ją do własnych potrzeb. To model, który, idealnie sprawdzi się zarówno podczas codziennej jazdy, jak i rekreacyjnych wycieczek.
MONO UP ECO wyposażyliśmy w mocny silnik w tylnym kole ANANDA M131SD o maksymalnym momencie obrotowym 70 NM. W połączeniu z wydajną zintegrowaną baterią NX-3 (SMART BMS) o pojemności 525 WH sprawdzą się doskonale w pokonywaniu długich dystansów.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu:
Opis
MONO UP ECO to uniwersalny model trekkingowy ze wspomaganiem elektrycznym przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Geometria ramy pozwala na podróżowanie w bardzo wygodnej, wyprostowanej pozycji. Niski przekrok znacznie ułatwia korzystanie z roweru. Regulowany mostek kierownicy pozwala dopasować ją do własnych potrzeb. To model, który, idealnie sprawdzi się zarówno podczas codziennej jazdy, jak i rekreacyjnych wycieczek.
MONO UP ECO wyposażyliśmy w mocny silnik w tylnym kole ANANDA M131SD o maksymalnym momencie obrotowym 70 NM. W połączeniu z wydajną zintegrowaną baterią NX-3 (SMART BMS) o pojemności 525 WH sprawdzą się doskonale w pokonywaniu długich dystansów.
Ten elektryczny model posiada mnóstwo zalet wśród których możemy wyróżnić:
- 7 biegów obsługiwanych przez przerzutki SHIMANO TOURNEY oraz manetki SHIMANO REVOSHIFT, zapewniają szybką zmianę przełożeń
- 5 trybów wspomagania ECO / TOUR / SPORT / TURBO / BOOST
- wyświetlacz na którym widoczny stan baterii, prędkość, tryb wspomagania
- hamulce mechaniczne tarczowe REPUTE DISC BRAKE zapewniają bardzo dużą siłę hamowania
- amortyzowany widelec MODE MD 690 o skoku 40 mm gwarantuje płynne pokonywanie nierówności
- duże 28” koła z oponami KENDA w rozmiarze 45C sprawdzą się na każdej nawierzchni
Bogato wyposażony w akcesoria tj. solidna podpórka, zestaw błotników, bagażnik, osłona łańcucha czy niezbędne oświetlenie przód i tył nadają praktycznego zastosowania. Występuje w dwóch rozmiarach rozmiarach kół – mniejsze 26″ z małą ramą 16″ oraz większe 28″ z ramami 16 i 18″.
525 Wh
Pojemność baterii (Wh)
Wartość wyrażona w watogodzinach przekładająca się na zasięg możliwy do pokonania ze wspomaganiem przy w pełni naładowanej baterii
110 km
Maksymalny zasięg
Określa maksymalną długość trasy jaką można przejechać na jednym ładowaniu baterii. Odległość zależna jest od wagi rowerzysty, trudności terenu jak również poziomu wspomagania
23,9 kg
Waga roweru
Łączna waga wszystkich elementów roweru - silnik, bateria, rama oraz osprzęt. Rowery elektryczne Tabou charakteryzuje najniższy stosunek wagi do mocy silnika
250 W
Moc Silnika
Moc silnika roweru elektrycznego przekłada się na maksymalną predkość, do jakiej silnik będzie wspomagał jazdę. Niektóre rowery elektryczne Tabou mają opcję wyboru mocy silnika, która pozwala wspomagać do 25, 35 lub 45 km/h - w zależności od przepisów ruchu drogowego danego kraju.
| RAMA: | |
|---|---|
| Rama | 16" hydroformowane aluminium |
| Widelec | MODE MD 690 / ALU / 40MM TRAVEL |
| BATERIA: |
|
|---|---|
| Marka ogniw | NX-3 |
| Pojemność Wh | 525 Wh |
| Typ | Li-ion |
| Napięcie | 36 V |
| Dystans | do 110 km |
| SYSTEM E-BIKE: | |
|---|---|
| Marka | Ananda |
| Model | M100 |
| Typ | Centralny |
| Napięcie | 36 V |
| Moment obrotowy | 110 N.m |
| Moc nominalna | 250 W |
| Prędkość | 25 km/h zgodnie z normą UE EN 15194 |
| WYŚWIETLACZ: | |
|---|---|
| Model wyświetlacza | JIATE KM3209 |
| Marka wyświetlacza | JIATE |
| Typ wyświetlacza | kolorowy LCD |
| KOŁA: | |
|---|---|
| Koło | 26" szprychy UCP |
| Opony | KENDA K935 / 700x45C / WANDA / 26x1.95 |
| Piasta przednia | ALU / QR |
| Piasta tylna | nie dotyczy |
| NAPĘD: | |
|---|---|
| Przerzutka przednia | nie dotyczy |
| Przerzutka tylna | SHIMANO TOURNEY |
| Manetki | SHIMANO REVOSHIFT RV300 |
| Kaseta/Wolnobieg | SHIMANO TOURNEY / 14-28T |
| Łańcuch / Pasek | KMC Z-7 |
| Korba | PROWHEEL / 38T |
| Pedały | STANDARD |
| KOMPONENTY: | |
|---|---|
| Kierownica | ALU / 620MM / 25.4MM |
| Mostek | ALU / ADJUSTABLE |
| Chwyty | COMFORT |
| Hamulce | REPUTE DSC730 MECHANICAL DISC BRAKE / ROTORS 160MM |
| Siodło | VADER / CITY |
| Sztyca siodła | ALU / 30.9MM |
| Przednia lampka | H-LIGHT TOUR 30-E |
| Tylna lampka | R-LIGHT EDGE |
| DODATKOWE: | |
|---|---|
| Maks. obciążenie | 125 kg |
| Waga | 26" - 23.9KG |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.