Rower elektryczny Ecobike X-City Coffee
Wystaw opinię o produkcie
X-city to seria rowerów elektrycznych Ecobike, która powstała, by sprostać wymaganiom największych smakoszy jazdy miejskiej.y!
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: 33AE-71397_20250328101226
Opis
Ecobike X-City
Model X-city, to rower miejski z odświeżonym nowoczesnym wyglądem, który przyciągnie niejedno oko, a bateria umieszczona w ramie roweru w połączeniu ze sprawdzonymi podzespołami sprawią, że pokonywanie miasta będzie jeszcze bardziej komfortowe.
X-city - Coffee & Cappuccino - to seria rowerów, która powstała, by sprostać wymaganiom największych smakoszy jazdy miejskiej.
Na koniec najważniejsza – technologiczna zmiana. Model X-City zawsze był wyposażany w niezawodny silnik Bafanga®, ale teraz system wspomagania pochodzi w całości od tego producenta, dzięki czemu jest jeszcze lepiej zoptymalizowany, a tym samym jeszcze bardziej niezawodny i energooszczędny. Nowy wyświetlacz Bafang® C270 dostarcza szereg informacji w trakcie jazdy, jest prosty w obsłudze, świetnie wygląda oraz pozwala na połączenie z aplikacją BAFANG GO.
Co nowego w wyświetlaczu?
• Obsługa w języku polskim oraz możliwość wyboru innych języków
• Informacja o zasięgu
• Możliwość wyboru różnych motywów graficznych
• Informacja o przebytych cyklach ładowania baterii
• Porady serwisowe
• Przegląd błędów
Wsiądź na X-City i przekonaj się sam jak przyjemne może być zwiedzanie miasta i okolic!
504 - 630 Wh
Pojemność baterii (Wh)
Wartość wyrażona w watogodzinach przekładająca się na zasięg możliwy do pokonania ze wspomaganiem przy w pełni naładowanej baterii
140 km
Maksymalny zasięg
Określa maksymalną długość trasy jaką można przejechać na jednym ładowaniu baterii. Odległość zależna jest od wagi rowerzysty, trudności terenu jak również poziomu wspomagania
26,2 kg
Waga roweru
Łączna waga wszystkich elementów roweru - silnik, ba teria, rama oraz osprzęt. Rowery elektryczne EcoBike charakteryzuje najniższy stosunek wagi do mocy silnika
250 W
Moc Silnika
Moc silnika roweru elektrycznego przekłada się na maksymalną predkość, do jakiej silnik będzie wspomagał jazdę. Niektóre rowery elektryczne EcoBike mają opcję wyboru mocy silnika, która pozwala wspomagać do 25, 35 lub 45 km/h - w zależności od przepisów ruchu drogowego danego kraju.
| RAMA: | |
|---|---|
| Rama | 17" / 19" hydroformowane aluminium |
| Widelec | SunTour NEX-E25, skok 63 mm |
| BATERIA: |
|
|---|---|
| Marka ogniw | EVE, LG |
| Pojemność Wh | 504 - 630 Wh |
| Typ | Li-ion |
| Napięcie | 36 V |
| Dystans | do 140 km |
| SYSTEM E-BIKE: | |
|---|---|
| Marka | Bafang |
| Model | M210 |
| Typ | W tylnej piaście |
| Napięcie | 36 V |
| Moment obrotowy | 70 N.m |
| Moc nominalna | 250 W |
| Prędkość | 25 km/h zgodnie z normą UE EN 15194 |
| WYŚWIETLACZ: | |
|---|---|
| Model wyświetlacza | DP C080 |
| Marka wyświetlacza | Bafang |
| Typ wyświetlacza | kolorowy LCD |
| KOŁA: | |
|---|---|
| Koło | 28" wzmacniane trójkomorowe szprychy Sapim |
| Opony | 28" x 1.95 TRC Indigo |
| Piasta przednia | KT KT-K68F, 36H, 100W, QR |
| Piasta tylna | nie dotyczy |
| NAPĘD: | |
|---|---|
| Przerzutka przednia | nie dotyczy |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera, 8 biegowe |
| Manetki | Shimano Altus, 8 biegowe |
| Kaseta/Wolnobieg | Wolnobieg Sunace MFM3, 13-32T, 8 biegowy |
| Łańcuch / Pasek | KMC z7, 116L |
| Korba | Prowheel PRO-A44, 44T |
| Pedały | WELLGO LU-C33 |
| KOMPONENTY: | |
|---|---|
| Kierownica | Promax, 700 mm x 31.8 mm |
| Mostek | FH FH03W, 25.4 mm / 70 mm |
| Chwyty | VELO VLG-1985-2D3 |
| Hamulce | Alhonga tarczowe hydrauliczne |
| Siodło | Selle Royal Lookin Basic |
| Sztyca siodła | Promax SP-252, 27.2 mm x 350 mm |
| Przednia lampka | Spanninga Kendo XE 6-36V |
| Tylna lampka | Spanninga GLOW XE |
| DODATKOWE: | |
|---|---|
| Maks. obciążenie | 125 kg |
| Waga | 26,2 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.