Rower elektryczny Ecobike Rhino Cruise Arctic White (wersja z silnikiem centralnym)
Wystaw opinię o produkcie
Jest wiele sposobów na poruszanie się po mieście. Wierzymy, że najwłaściwszym jest rower i dlatego w naszej gamie nie mogło zabraknąć nietuzinkowego składaka, który będzie równie komfortowy, co poręczny. I oczywiście - elektryczny!
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: 33AE-71397_20250326151726
Opis
Ecobike Rhino Cruise, to składany e-bike który oszczędza miejsce, gdy go przechowujesz, ale nie traci potencjału, kiedy na nim jeździsz.
To wszystko za sprawą systemu wspomagania z silnikiem centralnym Bafang® M210, który oferuje wysoki moment obrotowy na poziomie 70 Nm, co pozwala pokonywać nawet strome podjazdy. W połączeniu z mocnymi bateriami 522 lub 630 Wh otrzymujemy sprzęt, którym możesz cieszyć się wiele kilometrów.
Łatwą obsługę wspomagania zapewnia wyświetlacz LCD Bafang® DPC 080, który oferuje takie funkcje jak, m. in.:
• 5 trybów wspomagania
• Monitorowanie zasięgu
• Możliwość wyboru motywu wyświetlacza
• Możliwość połączenia z aplikacją na smartfonie poprzez Bluetooth
• Ładowanie urządzeń zewnętrznych
• Licznik kalorii
Rhino Cruise z niewielkiej kostki, która zajmuje mało miejsca, ewoluuje w mocny i zwinny e-bike!
522 - 630 Wh
Pojemność baterii (Wh)
Wartość wyrażona w watogodzinach przekładająca się na zasięg możliwy do pokonania ze wspomaganiem przy w pełni naładowanej baterii
120 km
Maksymalny zasięg
Określa maksymalną długość trasy jaką można przejechać na jednym ładowaniu baterii. Odległość zależna jest od wagi rowerzysty, trudności terenu jak również poziomu wspomagania
25,1 kg
Waga roweru
Łączna waga wszystkich elementów roweru - silnik, ba teria, rama oraz osprzęt. Rowery elektryczne EcoBike charakteryzuje najniższy stosunek wagi do mocy silnika
250 W
Moc Silnika
Moc silnika roweru elektrycznego przekłada się na maksymalną predkość, do jakiej silnik będzie wspomagał jazdę. Niektóre rowery elektryczne EcoBike mają opcję wyboru mocy silnika, która pozwala wspomagać do 25, 35 lub 45 km/h - w zależności od przepisów ruchu drogowego danego kraju.
| RAMA: | |
|---|---|
| Rama | 15.5" hydroformowane aluminium |
| Widelec | RST CARVE-P-20 skok 50 mm |
| BATERIA: |
|
|---|---|
| Marka ogniw | EVE, LG |
| Pojemność Wh | 522 - 630 Wh |
| Typ | Li-ion |
| Napięcie | 36 V |
| Dystans | do 140 km |
| SYSTEM E-BIKE: | |
|---|---|
| Marka | Bafang |
| Model | M210 |
| Typ | Centralny |
| Napięcie | 36 V |
| Moment obrotowy | 70 N.m |
| Moc nominalna | 250 W |
| Prędkość | 25 km/h zgodnie z normą UE EN 15194 |
| WYŚWIETLACZ: | |
|---|---|
| Model wyświetlacza | DP C080 |
| Marka wyświetlacza | Bafang |
| Typ wyświetlacza | kolorowy LCD |
| KOŁA: | |
|---|---|
| Koło | 20" wzmacniane trójkomorowe szprychy Sapim |
| Opony | 20" x 2.0 Schwalbe Big Ben Plus |
| Piasta przednia | TORA, 36H, centerlock |
| Piasta tylna | Shimano Nexus 7 |
| NAPĘD: | |
|---|---|
| Przerzutka przednia | nie dotyczy |
| Przerzutka tylna | Shimano Nexus, 7 biegowe |
| Manetki | Shimano Nexus, 7 biegowe |
| Kaseta/Wolnobieg | Shimano 16T |
| Suport | Feimin FP-B917-9H |
| Łańcuch / Pasek | KMC Z1E HX, 96L |
| Korba | Prowheel 44T, 170 mm |
| Pedały | VP |
| KOMPONENTY: | |
|---|---|
| Kierownica | Promax 640 mm 25.4 |
| Mostek | FH FH03W, 25.4 mm / 70 mm |
| Chwyty | VELO VLG-1985-2D3 |
| Hamulce | Shimano MT200, tarczowe hydrauliczne |
| Siodło | Selle Royal Freeway |
| Sztyca siodła | Promax SP-252, 30.9 mm x 350 mm |
| Przednia lampka | Spanninga Kendo XE 6-36V |
| Tylna lampka | Spanninga RL1900 XE |
| DODATKOWE: | |
|---|---|
| Maks. obciążenie | 125 kg |
| Waga | 25,1 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.