Rower elektryczny Ecobike Rhino Arctic White
Wystaw opinię o produkcie
Jest wiele sposobów na poruszanie się po mieście. Wierzymy, że najwłaściwszym jest rower i dlatego w naszej gamie nie mogło zabraknąć nietuzinkowego składaka, który będzie równie komfortowy, co poręczny. I oczywiście - elektryczny!
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: 33AE-71397_20250326141252
Opis
Przemyślany design, niezawodna technologia i funkcjonalność, to główne elementy, z których powstaje Rhino.
Innowacją w stosunku do innych elektrycznych składaków jest przede wszystkim rama. Dzięki w pełni zintegrowanej baterii w całości umieszczonej w nowej, solidnej konstrukcji, uzyskaliśmy znakomitą ergonomię, rower świetnie się prezentuje, i jeszcze lepiej jeździ. Wygodniejsze stało się wkładanie i wyjmowanie akumulatora. Do wyboru dwie opcje wielkości baterii: 522 oraz 630 Wh.
System wspomagania elektrycznego z silnikiem w tylnej piaście oparty jest na sprawdzonej i trwałej technologii firmy Bafang®. Jednostkę charakteryzuje cicha praca, wysoka wydajność i płynność pracy.
Łatwą obsługę wspomagania zapewnia wyświetlacz LCD Bafang® DPC 080, który oferuje takie funkcje jak, m. in.:
• 5 trybów wspomagania
• Monitorowanie zasięgu
• Możliwość wyboru motywu wyświetlacza
• Możliwość połączenia z aplikacją na smartfonie poprzez Bluetooth
• Ładowanie urządzeń zewnętrznych
• Licznik kalorii
Rhino w kilka sekund z łatwej w transporcie i przechowywaniu "kostki" staje się wygodnym i zaawansowanym rowerem elektrycznym!
522 - 630 Wh
Pojemność baterii (Wh)
Wartość wyrażona w watogodzinach przekładająca się na zasięg możliwy do pokonania ze wspomaganiem przy w pełni naładowanej baterii
120 km
Maksymalny zasięg
Określa maksymalną długość trasy jaką można przejechać na jednym ładowaniu baterii. Odległość zależna jest od wagi rowerzysty, trudności terenu jak również poziomu wspomagania
23,2 kg
Waga roweru
Łączna waga wszystkich elementów roweru - silnik, ba teria, rama oraz osprzęt. Rowery elektryczne EcoBike charakteryzuje najniższy stosunek wagi do mocy silnika
250 W
Moc Silnika
Moc silnika roweru elektrycznego przekłada się na maksymalną predkość, do jakiej silnik będzie wspomagał jazdę. Niektóre rowery elektryczne EcoBike mają opcję wyboru mocy silnika, która pozwala wspomagać do 25, 35 lub 45 km/h - w zależności od przepisów ruchu drogowego danego kraju.
| RAMA: | |
|---|---|
| Rama | 15.5" hydroformowane aluminium |
| Widelec | RST CARVE-P-20 skok 50 mm |
| BATERIA: |
|
|---|---|
| Marka ogniw | EVE, LG |
| Pojemność Wh | 522 - 630 Wh |
| Typ | Li-ion |
| Napięcie | 36 V |
| Dystans | do 140 km |
| SYSTEM E-BIKE: | |
|---|---|
| Marka | Bafang |
| Model | SWXH2 |
| Typ | Tylna piasta |
| Napięcie | 36 V |
| Moment obrotowy | 32 N.m |
| Moc nominalna | 250 W |
| Prędkość | 25 km/h zgodnie z normą UE EN 15194 |
| WYŚWIETLACZ: | |
|---|---|
| Model wyświetlacza | DP C080 |
| Marka wyświetlacza | Bafang |
| Typ wyświetlacza | kolorowy LCD |
| KOŁA: | |
|---|---|
| Koło | 20" wzmacniane trójkomorowe szprychy Sapim |
| Opony | 20" x 2.0 Schwalbe Big Apple |
| Piasta przednia | KT KT-SN6F, 36H, 100W, QR |
| Piasta tylna | nie dotyczy |
| NAPĘD: | |
|---|---|
| Przerzutka przednia | nie dotyczy |
| Przerzutka tylna | Shimano Tourney 6 biegowy |
| Manetki | Shimano Tourney 6 biegowy |
| Kaseta/Wolnobieg | Shimano MF-TZ500 14-28T 6 biegowy |
| Suport | Feimin FP-B917-9H |
| Łańcuch / Pasek | KMC z7, 108L |
| Korba | Prowheel 50T, 165 mm |
| Pedały | VP |
| KOMPONENTY: | |
|---|---|
| Kierownica | Promax 640 mm 25.4 |
| Mostek | FH FH03W, 25.4 mm / 70 mm |
| Chwyty | Velo VLG-709-2AD3 |
| Hamulce | Bangeal MB 500, tarczowe mechaniczne |
| Siodło | Selle Royal Freeway |
| Sztyca siodła | Promax SP-252, 30.9 mm x 350 mm |
| Przednia lampka | Spanninga Kendo XE 6-36V |
| Tylna lampka | Spanninga RL1900 XE |
| DODATKOWE: | |
|---|---|
| Maks. obciążenie | 125 kg |
| Waga | 23,2 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.