Hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 5 PRO
Wystaw opinię o produkcie
2 600,81 zł
Cena
2 600,81 zł
Cena regularna:
2 600,81 zł
3 199,00 zł
Cena
3 199,00 zł
Cena regularna:
3 199,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251217100540
Opis
Opis
| Moc silnika | 400 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 1000 W |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | 60 Km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 22,4 kg |
| Wodoodporność | IPx5 |
| Wymiary | 119,2 x 58,6 x 127,1 cm |
| Bluetooth | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.