Hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 5 MAX
Wystaw opinię o produkcie
2 600,81 zł
Cena
2 600,81 zł
Cena regularna:
2 600,81 zł
3 199,00 zł
Cena
3 199,00 zł
Cena regularna:
3 199,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251217100311
Opis
Opis
| Moc silnika | 400 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 1000 W |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | 60 Km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | Bębnowe i E-ABS |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 22,3 kg |
| Wodoodporność | IPx5 |
| Czas ładowania | 9 h |
| Wymiary urządzenia | 1194 × 586 × 1272 mm (rozłożone); 1194 × 583 × 565 mm (złożone) |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.