Hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 5 EU
Wystaw opinię o produkcie
1 787,80 zł
Cena
1 787,80 zł
Cena regularna:
1 787,80 zł
2 199,00 zł
Cena
2 199,00 zł
Cena regularna:
2 199,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251217095430
Opis
Opis
| Moc silnika | 350 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 700W |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | 60 Km |
| Maksymalna prędkość | 25 km/h |
| Rodzaj hamulca | Bębnowe i E-ABS |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 20,1 kg |
| Wodoodporność | IPx5 |
| Czas ładowania | 9 h |
| Wymiary urządzenia | 1142 × 569 × 1275 mm (rozłożone); 1142 × 566 × 566mm (złożone) |
| Bluetooth | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.