Hulajnoga elektryczna Siver 10 Plus
Wystaw opinię o produkcie
1 381,30 zł
Cena
1 381,30 zł
Cena regularna:
1 381,30 zł
1 699,00 zł
Cena
1 699,00 zł
Cena regularna:
1 699,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251217094720
Opis
Opis
| Moc silnika | 350 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 700W |
| Pojemność baterii | 15 Ah |
| Napięcie baterii | 36 V |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | 65 Km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | Bębnowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 19 kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Wodoodporność | IP54 |
| Czas ładowania | 3-4 godzin |
| Wyświetlacz | LCD |
| Amortyzacja | Wahaczowa - przód |
| Maksymalny kąt jazdy | 15° |
| Wysokość kierownicy | 112 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Wysokość produktu | 110,5 cm |
| Kierunkowskazy | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.