Hulajnoga elektryczna RUPTOR R6 V4 Miedziany
Wystaw opinię o produkcie
4 064,23 zł
Cena
4 064,23 zł
Cena regularna:
4 064,23 zł
4 999,00 zł
Cena
4 999,00 zł
Cena regularna:
4 999,00 zł
brak towaru
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251217093936
Opis
Opis
| Moc silnika | 2x800W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 2x1200W |
| Pojemność baterii | 20 Ah |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Maksymalny zasięg | Około 80 km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy hydrauliczny |
| Wyświetlacz | LED Display NFC |
| Dodatkowe funkcje | Kierunkowskazy, oświetlenie przednie podwójne, oświetlenie boczne RGB |
| Aplikacja | Tuya App |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.