Hulajnoga elektryczna RUPTOR R3 V4 Miedziany
Wystaw opinię o produkcie
3 251,22 zł
Cena
3 251,22 zł
Cena regularna:
3 251,22 zł
3 999,00 zł
Cena
3 999,00 zł
Cena regularna:
3 999,00 zł
brak towaru
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251216103423
Opis
Opis
| Moc silnika | 800W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 1200W |
| Pojemność baterii | 20 Ah |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Maksymalny zasięg | 85 km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h 20 km/h |
| Amortyzacja (przednia/tylna) | Tak |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy hydrauliczny |
| Maksymalne obciążenie | 150 Kg |
| Waga | 28 kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Wielkość koła | 10" |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Wodoodporność | IPx5 |
| Czas ładowania | 8-10 h |
| Wyświetlacz | LED Display NFC |
| Typ opony | Szosowo-terenowe |
| Aplikacja | Tuya App |
| Bluetooth | Tak |
| Wysokość kierownicy | 126 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Wysokość produktu | 126 cm |
| Oświetlenie | Przednie, tylne, podest |
| Kierunkowskazy | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.