Hulajnoga elektryczna RUPTOR R3 V3 Miedziany
Wystaw opinię o produkcie
3 251,22 zł
Cena
3 251,22 zł
Cena regularna:
3 251,22 zł
3 999,00 zł
Cena
3 999,00 zł
Cena regularna:
3 999,00 zł
brak towaru
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251216102542
Opis
Opis
| Moc silnika | 800W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 1000 W |
| Pojemność baterii | 20 Ah |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | Około 75km |
| Amortyzacja (przednia/tylna) | Tak |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 150 Kg |
| Waga | 28 kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Wodoodporność | IP54 IP54 |
| Czas ładowania | 8-10 h |
| Wysokość kierownicy | 117 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Wysokość produktu | 117 cm |
| Oświetlenie | Przednie, tylne, podest |
| Kierunkowskazy | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.