Hulajnoga elektryczna RUPTOR R1 V2 Czarny
Wystaw opinię o produkcie
2 031,71 zł
Cena
2 031,71 zł
Cena regularna:
2 031,71 zł
2 499,00 zł
Cena
2 499,00 zł
Cena regularna:
2 499,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251216101724
Opis
Opis
| Moc silnika | 500 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 800W |
| Pojemność baterii | 20 Ah |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | Około 80 km |
| Maksymalna prędkość | 45 km/h* |
| Amortyzacja (przednia/tylna) | Tak |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 23 kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Wodoodporność | IP54 |
| Czas ładowania | 9-10 h |
| Wysokość kierownicy | 138 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Wysokość produktu | 138 cm |
| Oświetlenie | Przednie, tylne, podest |
| Kierunkowskazy | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.