Hulajnoga elektryczna RUPTOR R1 Lite V2 Czarny
Wystaw opinię o produkcie
1 625,20 zł
Cena
1 625,20 zł
Cena regularna:
1 625,20 zł
1 999,00 zł
Cena
1 999,00 zł
Cena regularna:
1 999,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251216101107
Opis
Opis
| Moc silnika | 500 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 800W |
| Pojemność baterii | 15 Ah |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | Około 60km |
| Maksymalna prędkość | 45 km/h* |
| Amortyzacja (przednia/tylna) | Tak |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 21 kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Wodoodporność | IP54 |
| Czas ładowania | 7 h + |
| Aplikacja | TAK |
| Wysokość kierownicy | 138 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Wysokość produktu | 138 cm |
| Oświetlenie | Przednie, tylne, podest |
| Kierunkowskazy | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.