Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 PLUS GEN 6
Wystaw opinię o produkcie
1 625,20 zł
Cena
1 625,20 zł
Cena regularna:
1 625,20 zł
1 999,00 zł
Cena
1 999,00 zł
Cena regularna:
1 999,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251215145312
Opis
Opis
| Moc silnika | 500 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 800W |
| Pojemność baterii | 15 Ah |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | 65 Km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | Tarczowy + Bębnowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 19,5 kg |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Wodoodporność | IPx4 |
| Maksymalny kąt jazdy | 15° |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.