Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 GEN 6 350 W/15 AH
Wystaw opinię o produkcie
1 462,60 zł
Cena
1 462,60 zł
Cena regularna:
1 462,60 zł
1 799,00 zł
Cena
1 799,00 zł
Cena regularna:
1 799,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251215151225
Opis
Opis
| Moc silnika | 350 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 700W |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | 65 Km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | Bębnowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 17.8 Kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Materiał ramy | Kute aluminium |
| Wodoodporność | IP54 |
| Czas ładowania | 7 h + |
| Wyświetlacz | LCD |
| Wymiary urządzenia | 1170x472x1200mm(rozłożone); 1170x472x520mm (złożone) |
| Bateria | 48V 15 Ah |
| Dodatkowe funkcje | składana, hamulec bębnowy, Bluetooth, Aplikacja Android/iOS, system odzyskiwania energii, kierunkowskazy |
| Bluetooth | Tak |
| Wysokość kierownicy | 120 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Oświetlenie | Przednie, tylne |
| Kierunkowskazy | Tak |
| Tempomat | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.