Hulajnoga elektryczna Motus PRO 10 Daytona
Wystaw opinię o produkcie
5 690,24 zł
Cena
5 690,24 zł
Cena regularna:
5 690,24 zł
6 999,00 zł
Cena
6 999,00 zł
Cena regularna:
6 999,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251215150634
Opis
Opis
| Moc silnika | 2x1000W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 2x1300W |
| Pojemność baterii | 18.2 Ah |
| Napięcie baterii | 52 V |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | 65 Km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 150 Kg |
| Waga | 29 Kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Materiał ramy | Kute aluminium |
| Wodoodporność | IPx4 |
| Czas ładowania | 8-10 h |
| Wyświetlacz | LCD |
| Amortyzacja | Zawieszenie sprężynowe |
| Wymiary urządzenia | 128cm x 24cm x 53cm (złożone) |
| Wysokość kierownicy | 53 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Oświetlenie | Przednie, tylne |
| Kierunkowskazy | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.