Hulajnoga elektryczna Motus PRO 10 DAYTONA S
Wystaw opinię o produkcie
2 438,21 zł
Cena
2 438,21 zł
Cena regularna:
2 438,21 zł
2 999,00 zł
Cena
2 999,00 zł
Cena regularna:
2 999,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251215151538
Opis
Opis
| Moc silnika | 1000W |
|---|---|
| Pojemność baterii | 20 Ah |
| Maksymalny zasięg | 80 km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy hydrauliczny |
| Waga | 26 Kg |
| Wielkość koła | 10" |
| Opony | Bezdętkowe |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Czas ładowania | 8 h |
| Wyświetlacz | LCD |
| Amortyzacja | Zawieszenie sprężynowe |
| Wymiary urządzenia | 1250x645x1310 mm (rozłożone) 1250x226x580 mm (złożone) |
| Napięcie | AC 110V-240V |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.