Hulajnoga elektryczna Kamikaze K1 PLUS
Wystaw opinię o produkcie
2 356,91 zł
Cena
2 356,91 zł
Cena regularna:
2 356,91 zł
2 899,00 zł
Cena
2 899,00 zł
Cena regularna:
2 899,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251216095634
Opis
Opis
| Moc silnika | 1000W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 1400W |
| Pojemność baterii | 20 Ah |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | Około 80 km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 26,3 kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Wielkość koła | 10" |
| Opony | Bezdętkowe |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Wodoodporność | IPx5 |
| Czas ładowania | 10 h |
| Wyświetlacz | LCD |
| Amortyzacja | Zawieszenie sprężynowe |
| Wymiary urządzenia | 1250x645x1310 mm (rozłożone); 1250x226x580 mm (złożone) |
| Napięcie | AC 110V-240V |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.