Hulajnoga elektryczna Kamikaze K1 MAX 2x1000W
Wystaw opinię o produkcie
2 682,11 zł
Cena
2 682,11 zł
Cena regularna:
2 682,11 zł
3 299,00 zł
Cena
3 299,00 zł
Cena regularna:
3 299,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251216095816
Opis
Opis
| Moc silnika | 2x1000W |
|---|---|
| Maksymalny zasięg | Około 80 km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 30 kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Wodoodporność | IPx5 |
| Amortyzacja | Zawieszenie sprężynowe |
| Wymiary urządzenia | 1250x645x1310 mm (rozłożone); 1250x226x580 mm (złożone) |
| Bateria | 52V 20 Ah |
| Wysokość kierownicy | 113-127 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Wysokość produktu | 131 cm |
| Oświetlenie | Przednie, tylne, podest |
| Kierunkowskazy | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.