Hulajnoga elektryczna Kamikaze K1 Lite 800W
Wystaw opinię o produkcie
1 625,20 zł
Cena
1 625,20 zł
Cena regularna:
1 625,20 zł
1 999,00 zł
Cena
1 999,00 zł
Cena regularna:
1 999,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251216093829
Opis
Opis
| Moc silnika | 800W |
|---|---|
| Pojemność baterii | 13,5 Ah 48V |
| Maksymalny zasięg | 60 Km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 25 kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Wodoodporność | IPx5 |
| Czas ładowania | 8 h |
| Wyświetlacz | LCD |
| Amortyzacja | Zawieszenie sprężynowe |
| Wymiary urządzenia | 1250x645x1310 mm (rozłożone); 1250x226x580 mm (złożone) |
| Napięcie | AC 110V-240V |
| Wysokość kierownicy | 131 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Wysokość produktu | 131 cm |
| Oświetlenie | Przednie, tylne, podest |
| Kierunkowskazy | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.