Hulajnoga elektryczna Kamikaze K1 1000W
Wystaw opinię o produkcie
2 031,71 zł
Cena
2 031,71 zł
Cena regularna:
2 031,71 zł
2 499,00 zł
Cena
2 499,00 zł
Cena regularna:
2 499,00 zł
średnia ilość
Udostępnianie karty produktu
Kod produktu: FAC2-41468_20251216094607
Opis
Opis
| Moc silnika | 1000W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 1400W |
| Pojemność baterii | 15 Ah |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalny zasięg | Około 60km |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Waga | 25,4 kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Wielkość koła | 10" |
| Opony | Bezdętkowe |
| Materiał ramy | Stop aluminium |
| Wodoodporność | IPx5 |
| Czas ładowania | 8 h |
| Wyświetlacz | LCD |
| Amortyzacja | Zawieszenie sprężynowe |
| Wymiary urządzenia | 1250x645x1310 mm (rozłożone); 1250x226x580 mm (złożone) |
| Napięcie | AC 110V-240V |
| Bateria | 48V 15 Ah |
| Wysokość kierownicy | 113-127 cm |
| Możliwość składania | Tak |
| Wysokość produktu | 131 cm |
| Oświetlenie | Przednie, tylne |
| Kierunkowskazy | Tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.