Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Promocje
Regulamin sklepu
 
 
   
Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym prowadzonym przez sprzedającego.
 
 Sklep internetowy castor24.pl prowadzony jest przez PPHU Castor z siedzibą w Grabowie nad Prosną ul. Grodzka 4.Wpisany do ewidencji działalności gospodarczej Wójt Gminy  Brzeziny pod nr.691.NIP 968 005 06 73, REGON 250548394 
 
Stroną dokonującą zakupu w Sklepie Internetowym "castor24.pl" może być wyłącznie osoba pełnoletnia bądź firma.  
 
Zamówienia w Sklepie Internetowym "castor24.pl" można składać poprzez:
 • Wypełnienie formularza na stronie produktu
 • Wysłanie wiadomości e-mail na adres sklepu z danymi adresowymi, danymi produktu oraz wybraną formą płatności
 1. Każde złożone zamówienie musi zostać potwierdzone przez Nabywce. Sklep będzie się z Państwem kontaktował, telefonicznie lub pocztą e-mail w celu potwierdzenia zamówienia oraz ustalenia dalszych szczegółów dotyczących finalizacji transakcji.
 2. Zamówienia, których nie uda się nam potwierdzić z winy Nabywcy (błędny nr telefonu lub adres e-mail) zostaną anulowane w ciągu 48 godzin.
 3. Potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez nasz sklep, lub zmiana jego statusu na "zamówienie jest realizowane" jest równoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a Sklepem Internetowym "castor24.pl".
 4. Anulować zamówienie można jedynie do momentu jego wysłania i jedynie poprzez kontakt telefoniczny a także potwierdzenie tego faktu droga mailową.
 5. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny, jeżeli klient życzy sobie otrzymać fakturę konieczne jest zaznaczenie tego zaraz po złożeniu zamówienia oraz wysłanie dokumentów potwierdzających istnienie firmy na adres mailowy sklepu.
 6. Towar wysyłamy wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
 7. Termin dostawy jest ustalany indywidualnie w trakcie telefonicznej rozmowy potwierdzającej zamówienie.
 8. W przypadku braku zamawianego towaru w naszym magazynie, zostaną Państwo o tym fakcie poinformowani. Wtedy też zostanie podany spodziewany termin dostawy i będą mieli Państwo możliwość zadecydowania czy akceptują Państwo podany termin dostawy, czy też rezygnują z zamówienia.
 9. Dostarczane produkty są produktami fabrycznie nowymi, posiadającymi gwarancję producentów. Adresy punktów obsługi serwisowej załączane są przez producenta towaru. W przypadku awarii sprzętu należy kierować się do jednego z autoryzowanych punktów serwisowych producenta w Polsce.
 10. Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia serwisu danej marki, stwierdzająca usterkę bądz wadę w działaniu reklamowanego sprzętu.
 11. Otrzymany towar należy obejrzeć w obecności kuriera w celu sprawdzenia czy towar nie jest uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem. W razie stwierdzenia niezgodności lub uszkodzenia należy spisać z osobą dostarczającą towar protokół reklamacyjny. Odbiór towaru bez zastrzeżeń jest równoznaczny z oświadczeniem, iż przesyłka dotarła do zamawiającego w stanie nienaruszonym i że jest zgodna z zamówieniem.
 12. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty zakupu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem, w oryginalnym opakowaniu. Sklep zobowiązuje się do zwrotu kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.Towar wysłany za pobraniem nie zostanie przyjęty.
 13. Zawartość Sklepu Internetowego "castor24.pl" nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543 . Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych błędów.
 14. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 15. Dane podawane przez klienta podczas składania zamówień są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień. Dane te nie będą udostępniane innym podmiotom ani wykorzystywane do celów marketingowych.
 16. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep http://www.castor24.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie http://www.castor24.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).
 17. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Klient dokonując zakupów w sklepie internetowym Castor24.pl może dokonać zakupów korzystając z Gwarancji Najniższej Ceny.

 

 • Może dokonać zakupów w sklepie w cenach detalicznych obowiązujących w dniu zakupu.
 • Może dokonać zakupu w sklepie w cenie, która jest najniższą ceną jaką klient znalazł u innego sprzedawcy na platformie internetowej Ceneo.pl lub Allegro.pl zuwzględnieniem wyjątków opisanych niżej;
 • Ceny do których może odnosić się klient, to ceny u innych sprzedawców z wyłączeniem osób prywatnych (fizycznych), sieci handlowych prowadzących sprzedaż hurtową oraz sprzedawców wyprzedających towar z powodu likwidacji działalności lub prowadzących wyprzedaż z powodu likwidacji produktów danej marki czy danego asortymentu; 
 • Klient przed zakupieniem towaru w sklepie internetowym zgłasza sprzedawcy (telefonicznie lub mailowo) chęć zakupu w innej cenie niż ta oferowana na stronie. W zgłoszeniu prosimy wkleić link do produktu z niższą ceną. 
 • Jeżeli weryfikacja ceny przebiegnie pomyślnie tzn. zostaną spełnione warunki opisane wyżej, wówczas złożymy naszą ofertę.

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl